w związku z tym mamy dużą dowolność w wyborze składników na pyszną sałatkę owocową.
Przy okazji możemy zaserwować ją w ciekawy sposób.
Potrzebujemy:
ananasa
kiwi
2 banany
mandarynkę
pomarańczę
jabłko
owoca granatu
mango
winogrono białe
winogrono czerwone
Wykonanie:
Ananasa przecinamy na pół i wydrążamy. Usuwamy twardy środek a resztę owoca kroimy w kostkę. Podobnie postępujemy z pozostały owocami, kroimy na kawałki, rozdzielamy na mniejsze części. Wszystko mieszamy, a następnie wkładamy do wydrążonych połówek ananasa.
Sałatka gotowa.
Smacznego życzy Paweł


Jak pięknie wygląda... Ale ananasów u nas na wsi w gieesie brak :-(
OdpowiedzUsuńJak szparagi zielone są to i ananas w biedrze też się znajdzie. :)
UsuńNo tak, ale biedra jest w miasteczku, a że rzadko tam jeździmy, więc deser musi poczekać ;-) Pozdrawiam serdecznie!
UsuńAle ona pięknie wygląda. Nigdy nie jadłam jej tak podanej.
OdpowiedzUsuńZachęcam do zrobienia.
Usuń